Прокуратура вимагає здійснити допоставку товару згідно договору про закупівлю пального за бюджетні кошти

Дата: 04.06.2021 09:24

Фото без описуКам’янець-Подільською окружною прокуратурою встановлено, що в січні минулого року тендерним комітетом одного із вищих навчальних закладів міста визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 25 тис. літрів дизельного палива.

Відповідно до умов вказаного правочину загальна вартість товарної продукції склала понад 450 тис. гривень.

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими загальні обсяги пального, що планується закупити зменшено на 3,3 тис. літрів, при чому ціна Договору не змінилась.

Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про зобов’язання постачальника допоставити навчальному закладу 3,3 тис. літрів пального.

Позов прокуратури перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.