Інформація щодо місцезнаходження захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів) для укриття населення Жваецької сільської ради

Дата: 28.12.2021 21:30

Укриття населення у захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають унаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів.

Захисні споруди поділяються на сховища і протирадіаційні укриття.

Сховище – герметична споруда для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив на них небезпечних факторів, які виникають унаслідок надзвичайної ситуації, воєнних (бойових) дій та терористичних актів.

Протирадіаційне укриття – негерметична споруда для захисту людей, в якій створюються умови, що виключають вплив на них іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості.

Крім того, для захисту людей можуть застосовуватися найпростіші укриття.

Найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням здійснюється суб'єктами господарювання, на балансі яких вони перебувають.

Перед тим, як залишити житло, необхідно:

– зачинити вікна;

– вимкнути газ, воду та електроенергію;

– забрати продукти харчування з холодильника.

Із собою мати такі документи:

– паспорт, інші документи, що засвідчують особу;

– військовий квиток;

– документи про освіту;

– посвідчення про шлюб і народження дітей;

– трудову книжку;

– інші документи.

А також:

засоби індивідуального захисту;

- теплі речі, постільну білизну;

засоби гігієни;

- ліхтарик, сірники, запальничка;

– гроші;

– цінності;

– продукти харчування, що не потребують попередньої обробки, запас питної води на 3 доби.

Загальна вага не повинна перевищувати 50 кг.

До речей прикріпити нашивку з позначенням адреси постійного місця проживання, прізвища.

На одязі дітей мають бути нашивки з позначенням прізвища, імені та по батькові, року народження, адреси постійного місця проживання.

Висока організованість та дисципліна кожного громадянина – це головне під час укриття населення у захисних спорудах та проведення евакуації!

Інформація щодо місцезнаходження захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів) для укриття населення

Жваецької сільської ради

На обліку  захисних споруд цивільного захисту перебуває 2 протирадіаційних укриття комунальної форми власності

Адреса розташування протирадіаційного укриття № 85261 розташованого за адресою: с. Сокіл, вул. Миру, 38 ( (Кам’янець-Подільський районХмельнииької області)

Загальна характеристика захисної споруди ПРУ-100, місткістю на 300 осіб, загальною площею 368 кв. м., вбудоване в  будівлю сільського будинку культури.

Адреса розташування протирадіаційного укриття № 85262, : с. Сокіл, вул. Миру, 36 (Кам’янець-Подільський районХмельнииької області)

Загальна характеристика захисної споруди ПРУ-100, місткістю на 200 осіб, загальною площею 353 кв. м., вбудоване в  будівлю ЗОШ.