Герої не вмирають!

Дата: 14.04.2018 15:01

Фото без опису

В черговий раз за свою багатовікову історію українці довели, що готові стояти до останнього за волю свого народу. З поля бою цієї неоголошеної війни не повернувся син нашої грома Едуард Слободян, молодший сержант 80-ї бригади, який загинув під час бойового завдання у зоні АТО. 14го квітня 2018 року виконавчий комітет Жванецької сільської ради на чолі з головою Тетяною Криворучко та усією громадою утворили живий ланцюг, щоб віддати шану та провести в останню путь загиблого Героя. Вся громада висловлює співчуття рідним і близьким загиблого. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!