Прокуратура інформує

10 Червня, 2021 р., 15:02
Господарським судом Хмельницької області за результатами розгляду позовної заяви Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки та зобов`язання орендаря повернути земельну ділянку площею 20 га, вартістю 5890090 грн. ухвалено рішення про її задоволення. У березні 2018 року Новоушицькою районною державною адміністрацією у користування товариства передано ділянку, розташовану на території Зеленокуриловецької сільської ради.
09 Червня, 2021 р., 16:09
За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного з мешканців Кам’янець-Подільського району, який з метою уникнення  адміністративної відповідальності  намагався «відкупитись» від працівників поліції.
08 Червня, 2021 р., 10:22
В ході перевірки дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні публічних закупівель у сфері охорони  дитинства, Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою встановлено факт неналежного виконання  цивільно-правових зобов’язань суб’єктом господарювання, який постачав пальне для перевезення дітей. Незважаючи на те, що  рішенням   Господарського суду Хмельницької області від 02.12.2021, визнано недійсними додаткові угоди  про збільшення вартості  пального за основним договором, товариство  не виконало взяті на себе зобов’язання та не поставило Управлінню освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради більше 4 тон  пального, вартістю понад 100 тис грн, які перераховано на користь підприємства.
08 Червня, 2021 р., 09:22
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням чоловіка без постійного місця проживання, у вчиненні крадіжок майна Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».
04 Червня, 2021 р., 11:10
У листопаді 2019 року місцевий житель, знаходячись у дворі багатоквартирного житлового будинку в м. Кам’янці-Подільському, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, проявляючи особливу зухвалість, підняв із землі дві частини будівельної цегли, підійшов до працівника комунального підприємства, який здійснював роботи, та наніс цеглиною, один удар у задню частину голови даного працівника, в результаті чого спричинив останньому легкі тілесні ушкоджень, що призвели до короткочасного розладу здоров’я.
04 Червня, 2021 р., 09:50
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях на території природно-заповідного фонду (ч. 3 ст. 246 Кримінального кодексу України).
04 Червня, 2021 р., 09:24
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою встановлено, що в січні минулого року тендерним комітетом одного із вищих навчальних закладів міста визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 25 тис. літрів дизельного палива.
02 Червня, 2021 р., 16:15
Незважаючи на неодноразові попередження та нагадування з боку правоохоронних органів, наші громадяни продовжують потрапляти на гачок шахраїв, які зловживаючи довірою або обманом видурюють в них останні копійки.
31 Травня, 2021 р., 09:32
Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто кримінальне провадження щодо особи, яка  в минулому році вчинила на території міста пограбування одного з мешканців.
28 Травня, 2021 р., 12:27
У травні 2021 року у справі щодо проникнення групою осіб у житло та вчинення розбою із застосуванням насильства, небезпечного для здоров'я потерпілої, яке було вчинено у 2019 році на території колишнього Чемеровецького району прийнято судове рішення у вигляді вироку.