Прокуратура інформує

19 Червня, 2024 р., 14:31
Встановлено, що в грудні 2022 року місцевий мешканець, перебуваючи на Дністровському водосховищі, в адміністративних межах смт. Стара Ушиця Кам`янець-Подільського району, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», в порушення Закону України «Про тваринний світ» та «Правил любительського та спортивного рибальства»,  за допомогою заборонених знарядь лову - рибальських сіток та човна, здійснив незаконний вилов риби в кількості понад 200 екземплярів, загальною вагою 29 кг.
13 Червня, 2024 р., 11:56
 За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винуватим 28-річного жителя Житомирської області у грабежі, вчиненому повторно, в умовах воєнного стану та поєднаному з проникненням у житло  (ч. 4 ст. 186 КК України). Його засуджено до 8 років позбавлення волі.