Прокуратура інформує

23 Лютого, 2024 р., 14:54
За результатами розгляду 2 позовів Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, Хмельницьким окружним адміністративним судом  зобов’язано балансоутримувача (відділ освіти селищної ради) вжити заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташовані дитячі дошкільні заклади.
15 Лютого, 2024 р., 10:00
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 29-річного кам’янчанина у крадіжці та порушенні правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 286 КК України).
01 Лютого, 2024 р., 11:05
02 Січня, 2024 р., 09:24
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 22-річного чоловіка в грабежі в умовах воєнного стану та викраденні офіційного документа (ч. 4 ст. 186, ч. 1 ст. 357 КК України).
11 Грудня, 2023 р., 12:35
Засуджено за домашнє насильство
27 Листопада, 2023 р., 08:42
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 26-річного чоловіка у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286-1 КК України).
29 Вересня, 2023 р., 08:53
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась сплати до бюджету місцевої ради заборгованості по орендній платі
29 Вересня, 2023 р., 08:52
 Правоохоронними органами області продовжуються вживатися заходи, спрямовані на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на території району