Прокуратура інформує

11 Грудня, 2023 р., 12:35
Засуджено за домашнє насильство
27 Листопада, 2023 р., 08:42
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 26-річного чоловіка у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286-1 КК України).
29 Вересня, 2023 р., 08:53
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась сплати до бюджету місцевої ради заборгованості по орендній платі
29 Вересня, 2023 р., 08:52
 Правоохоронними органами області продовжуються вживатися заходи, спрямовані на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на території району
21 Серпня, 2023 р., 10:54
Дунаєвецьким районним судом Хмельницької області задоволено позовну заяву Кам’янець-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області та органу місцевого самоврядування про стягнення з винуватої особи шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу на суму близько 30 тис. грн.
14 Серпня, 2023 р., 08:55
На виконання рішення Господарського суду Хмельницької області витребувано з незаконного володіння земельну ділянку площею понад 21 га вартістю 5 млн 805 тис грн.
04 Листопада, 2022 р., 12:47
Забезпечуючи виконання вимог статті 23 Закону України «Про прокуратуру» прокуратурою у жовтні 2019 року до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті про стягнення плати за проїзд великовагового автомобіля автомобільними дорогами загального користування у розмірі більше 2 тисяч євро.
22 Серпня, 2022 р., 09:16
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання на території природно-заповідного фонду  ( ч. 2 ст. 248 КК України).