Прокуратура інформує

28 Жовтня, 2021 р., 09:19
На початку  вересня 2021 року в ранковий час в с.Чечельник Кам’янець – Подільського району словесна суперечка між сином та батьком переросла в бійку.
27 Жовтня, 2021 р., 10:08
Останнім часом почастішали випадки вчинення домашнього насильства.
22 Жовтня, 2021 р., 09:16
23 жовтня о 09:00 годині в приміщенні Жванецької сільської ради (с. Жванець, вул. Центральна, 57), відбудеться виїзний прийом громадян  прокурором Кам'янець-Подільської окружної прокуратури, з метою виявлення фактів домашнього насильства та своєчасного реагування .
22 Жовтня, 2021 р., 09:07
Існує досить багато способів заволодіння чужим майном, один із них – шахрайство. Стаття 190 Кримінального кодексу України, визначає шахрайство як заволодіння майном або надбання права на майно шляхом обману або зловживання довірою. Особливості шахрайства полягають у тому, що потерпілий, будучи введеним в оману, зовні добровільно передає винному майно або право на майно, вважаючи, що це є правомірним, необхідним або вигідним для нього, що він зобов’язаний це зробити.
22 Жовтня, 2021 р., 08:55
22 Жовтня, 2021 р., 08:55
12 Жовтня, 2021 р., 13:23
За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування  та спрямовано до суду    обвинувальний акт  у кримінальному провадженні   за фактом   незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 248 КК України.
12 Жовтня, 2021 р., 13:23
06 Жовтня, 2021 р., 16:25
Прокуратурою ефективно проводиться робота, спрямована на недопущення фактів порушення інтересів держави, стягнення коштів до бюджетів різних рівнів. З метою поновлення інтересів держави прокуратурою вживаються заходи представницького характеру.