Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів

Дата: 11.04.2018 10:23

Фото без опису

11 квітня 2018 року у Жванецькій бібліотеці до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів бібліотекарем Аллою Замбриборщ проведена година пам’яті «Ми повинні пам’ятати». На заході були присутні свідки тих страшних подій: Хилюк Віктор Адамович, Крива Марія Володимирівна та Тимінська Марія Степанівна - жителі села Жванець, які народилися у концтаборах. Гості заходу зі сльозами на очах згадували ті страшні часи. У ході зустрічі бібліотекар презентувала виставку “Війна за колючим дротом», на якій представлені частина світлин з колекції фотодокументів аудіовізуальних джерел Центрального державного кінофотоархіву України ім. Г. С. Пшеничного періоду Другої світової війни та книги про ці історичні події. Присутні прослухали уривки з книги голови Міжнародного руху колишніх малолітніх в’язнів фашистських концтаборів В. Литвинова «Ешелони в пекло».