З міжнародним днем секретаря!

Дата: 25.04.2018 08:33

Фото без опису

25 квітня – Міжнародний день секретаря Хіба може начальник обійтися без секретаря? Без того, хто нагадає про важливі зустрічі, відправить і прийме кореспонденцію, привітно зустріне відвідувачів? Це просто неможливо! Секретар-головний помічник начальства! У нашого секретаря все виходить швидко, акуратно і грамотно. А яка в нього гарна пам'ять! Все пам'ятає: і розклад шефа і дні народження колективу. Вітаємо з професійним святом секретаря Жванецької сільської ради ОКСАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ ЛАЛАК. Сьогодні, в День секретаря, Ви, як завжди, незрівнянні! Відкрийте секрет краси... Як приємно усвідомлювати, що за цією красою знаходиться гострий розум і добре серце. Ви - дуже цінний співробітник. У першу чергу бажаємо терпіння. Секретар — більше ніж офісний працівник, це психолог і близький друг, порадник і помічник у важливих справах. Дякуємо за сумлінне і якісне виконання своїх обов'язків. Нехай кожен робочий день приносить Вам задоволення і радість. Ніколи не хворійте! Ви нам дуже потрібні! Прийміть від нас у Ваше професійне свято нашу турботу, тепло і найщиріші побажання усього найкращого! Хочемо бачити Вас у гарному настрої та доброму здоров'ї. З Днем секретаря!