Спільний виїзний семінар керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей.

Дата: 25.06.2018 15:41

23 червня 2018 року голова Жванецької ОТГ Тетяна Криворучко у складі офіційної делегації з Хмельниччини у рамках спільного виїзного семінару керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей “Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи” відвідала Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду Вінницької області. Учасники семінару побували на будівельному майданчику, де проходить будівництво сміттєсортувальногокомплексу й цеху з переробки пластику, поспілкувались з головою правління ПРАТ «Барський машзавод».
Цього ж дня учасники делегації відвідали Дашівську громаду Вінницької області: побували у ДНЗ №1 "Журавлик", оглянули відремонтовані вулиці, відвідали "Спортивне містечко," де оглянули футбольне поле зі штучним покриттям, тренажерний майданчик під відкритим небом та сучасний тренажерний зал КЗ "Спорт для всіх". Також учасники семінару змогли ознайомитись окрім здобутків, ще й з роботою самого апарату селищної ради Дашівської громади.
Організовано захід за ініціативи Вінницького та Хмельницького центрів розвитку місцевого самоврядування та за сприяння Програми "U-LEAD з Європою". Співорганізаторами заходу виступили Вінницька обласна рада та обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, необхідну організаційну підтримку надала Вінницька облдержадміністрація, представники Вінницького та Хмельницького центрів розвитку місцевого самоврядування.