Вітаємо з ювілеєм Тетяну Павлівну Чумагіну!

Дата: 19.06.2018 09:19

9 червня приймає вітання з нагоди ювілею головний бухгалтер управління фінансів Кам'янець-Подільської РДА - ТЕТЯНА ПАВЛІВНА ЧУМАГІНА.
З нагоди свята прийміть найщиріші побажання! Нехай в душі завжди розквітає весна, а промінь добра освічує шлях у справжнє життя. Виконання бажань, божевільних ідей і перспективних можливостей. Нехай всі справи проходять на «ура», а всі проблеми розчиняються на світанку наступного дня. Радості, любові та удачі. Щоб мрії виконувалися, а плани втілювалися. Усього найкращого і нехай це станеться якнайшвидше!