Оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (Повторно)

Дата: 15.11.2018 11:38

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ПО ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ

ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

(Повторно)

Назва об’єкта оцінки:

- земельна ділянка площею 0,4352 га в с. Жванець по вул.. Центральна,66 Кам’янець – Подільського району Хмельницької області для здійснення несільськогосподарської підприємницької діяльності (обслуговування виробничих приміщень)

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- нотаріально посвідчену копію статуту;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів,які працюють у штатному складі,та які залучаються до виконання оцінки;

- документ, що містить  відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів,які працюють у його штатному складі,завірений заявником;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт,а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Виконавчий комітет Жванецької сільської ради розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу,в яких термін виконання робіт не перевищуватиме 10 робочих днів.

Конкурс відбудеться 28 листопада 2018 року о 11 год. в приміщенні сільської ради за адресою: с. Жванець вул.. Центральна,57  тел. (03849) 7-53-42.

Документи на участь в конкурсі будуть прийматись за вказаною адресою до 26 листопада 2018 року включно.