Децентралізація крокує.

Дата: 21.02.2019 12:20

Децентралізація крокує по нашій країні впевненою ходою для того, щоб кожен мешканець села чи міста мав доступ до сучасної медицини та освіти, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці. В умовах децентралізації найближчими до людей представниками влади є органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їхні виконкоми. Отже саме вони повинні мати широкі повноваження і достатньо коштів, щоб бути спроможними вирішувати усі місцеві питання і нести за це відповідальність.
Саме зараз в місті Києві проходять Загальні збори асоціації об’єднаних територіальних громад, на яких з Хмельниччини присутні шість голів, а представником Жванецької ОТГ є сільський голова Тетяна Криворучко. День є надзвичайно насиченим, а початоку заходу передував обмін досвідом та спілкування між керівниками громад й представниками чинної влади.