Чисті водойми – екологічно здорова країна

Дата: 22.03.2019 22:56

Фото без опису23 березня 2019 року проводиться Всеукраїнська акція «Чисті водойми – екологічно здорова країна».

Акція присвячена Всесвітньому дню води, який відзначається 22 березня. Адже чиста вода – запорука здорового життя. Від її якості залежить чисельність та популяція водних біоресурсів. Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води.

Запрошуємо всіх бажаючих, кому небайдужий стан нашого довкілля приєднатися до акції! Закликаємо громадськість, рибалок-любителів, підводних мисливців, водолазів, користувачів водних біоресурсів вийти і прибрати береги водойм громади.

Нагадаємо, що відповідно до п. 3.13 Правил любительського і спортивного рибальства громадяни, які займаються любительським рибальством, зобов’язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.