Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Жванецької дитячої школи мистецтв Жванецької сільської ради

Дата: 11.07.2019 15:38

ОГОЛОШЕННЯ

Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Жванецька дитяча школа мистецтв (32365, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с.Жванець, вул.Центральна 69)

2. Найменування посади та умови оплати праці:

• директор мистецької школи;
  • умови оплати праці: відповідно до чинного законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

•  громадянство України;
  •  вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • організаторські здібності, досвід господарської діяльності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • - перспективний план (програма) розвитку мистецької школи на 2 роки, (якщо учасник вперше претендує на посаду керівника та на 6 років) - якщо учасник займав відповідну посаду);
  • кандидати на посаду мають продемонструвати знання законодавства, зокрема Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції» , Законів України «Про освіту», «Положеня про мистецькі школи», інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти.
  • кандидат може подати інші документи, які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Жванецької сільської ради, за адресою: 32365, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Жванець, вул. Центральна, 57 - впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

5.  Місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Місце проведення за адресою: Кам'янець-Подільський р-н, с. Жванець, вул. Центральна, 57

6. Складові конкурсного відбору:

- попередній розгляд комісією поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам та допуск до конкурсу;

- перевірка знання законодавства України у сфері освіти у формі письмового тестування;

- письмове вирішення ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку мистецької школи, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати:

E-mail: 0440436@mail.gov.ua та за номером телефону 7-53-42