Чарівна рибальська катушка

Дата: 12.08.2019 16:09

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді забезпечено публічне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях, за фактами вчинення крадіжок у одному з гіпермаркетів міста.

Встановлено, що крадії, не будучи знайомі та не маючи єдиного умислу на вчинення крадіжки, в різні періоди часу, перебуваючи в місцевому гіпермаркеті, з корисливих потреб, не розрахувавшись за товари, а саме рибальські приладдя, намагалися їх викрасти, однак були зупинені працівниками охорони магазину.

Особливістю, яка вирізняє вказані два правопорушення є те, що крадіям припала до ока одна і та ж рибальська катушка, золотого кольору.

За результатами розгляду вказаних кримінальних проваджень стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.1 ст.185 (карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років) КК України.