ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.01.2020 12:48

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ТА ПОСАДОВІ ОСОБИ ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

Повідомляємо, що Вам до 01 квітня 2020 робу необхідно буде подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2019 рік.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

2. Перевірити термін дії та працездатність ЕЦП (Електронний цифровий підпис) для роботи з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі та пароль від неї у захищеному місці.

За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

З метою уникнення негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.

УВАГА! Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України “Про запобігання корупції” та набрали чинності 18 жовтня 2019 року.

Відтепер термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки).

Для вимог фінансового контролю членами сім’ї суб’єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов’язаності спільним побутом та наявності взаємних прав та обов’язків.

Нагадаємо, що на коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.

Звертаємо увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України “Про запобігання корупції”) набули чинності з 1 січня 2020 року.