Дата: 11.01.2020 10:18

Шановні жителі громади!!!

На виконання листа Хмельницької обласної державної адміністрації № 70/26-16-91/2020 від 09.01.2020 та  пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 29 , розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 № 915/2019-р затверджено персональний склад міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Хмельницькій області, за участю представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Головним завданням зазначеної робочої групи є проведення спільних заходів щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в області.

Враховуючи зазначене вище, просимо всебічно сприяти правоохоронним та контролюючим органам у виявленні нелегальних АЗС та занеобхідності надавати допомогу в організації зберігання вилученого під час проведення слідчих та оперативних дій обладнання та пального, та при виявленні фактів ймовірної нелегальної торгівлі пальним інформувати за телефонами:

0-800-50-10-07 - безкоштовна гаряча лінія Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

0-800-50-02-02 - безкоштовна гаряча лінія Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

(0982) 65-20-84 - контактний телефон Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.