Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області інформує

Дата: 29.01.2020 10:02

Порушень на суму понад 279 млн грн попередили у сфері закупівель Хмельницькі аудитори протягом 12 місяців 2019 року

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня – грудня 2019 року провели моніторинг 341 процедури закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд гривень.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 279 млн гривень.

Зокрема, внаслідок виявлених порушень при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги в 150 випадках на суму понад 250 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн гривень.

Загалом, за результатами моніторингу закупівель, як превентивного заходу, Замовниками усунуто порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад 837 млн гривень.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами  (0-382) 76-57-56 – Управління,   (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області