Прокуратура інформує !!!

Дата: 26.02.2020 14:05

ЛЕГКІ ГРОШІ

Вироком Чемеровецького районного суду засуджено до покарання в виді позбавлення волі одного з мешканців м. Кам’янця-Подільського, який  на протязі 2018 року здійснював крадіжки  майна з  житлових будинків  кам’янчан.

Як було встановлено, незважаючи на те, що вказана особа раніше вже мала конфлікт із законом,   це не стало для нього уроком. Шукаючи легких заробітків зловмисник  проникав до недобудованих житлових будинків, де господарі робили ремонт, звідки вчиняв крадіжки. В переважній  більшості випадків  об’єктом  його уваги ставали будівельні матеріали та електроінструменти, як він  в подальшому за безцінь реалізовував.

Як наслідок, за принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, згідно вироку суду,  ласому до чужого майна  доведеться провести 3,5 роки  в місцях позбавлення волі.