ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!

Дата: 11.03.2020 13:53

Міністерство соціальної політики України

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пров. Шевченка, 10,  м. Хмельницький, 29000, тел.(0382)76-22-56, 76-46-42, факс 65- 74-15

Е-mаіl: khm-ocz@kmocz.gov.ua Web: www.khm.dcz.gov.ua   Код  ЄДРПОУ 03491381

11 березня 2020 року                                                                                          Пресреліз

Фото без описуЗа сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості

працевлаштовано 3 тис. громадян

З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 7,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5876,7 грн.

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні завдяки активній співпраці з роботодавцями 36,1% вакансій було укомплектовано. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту, будівництва. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Основні показники діяльності обласної служби зайнятості за січень-лютий:

• 3 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 1,4 тис. осіб зареєстрованих безробітних;
  • 1,1 тис. – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 1,3 тис. проходили професійне навчання;
  • видано 1 ваучер для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
  • 14 осіб отримали виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Станом на 1 березня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,4  тис. осіб, в тому числі 407 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 39 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 2,8 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 6 безробітних.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості