9 Травня - Ми пам’ятаємо і шануємо наших героїв!

Дата: 09.05.2020 10:11

Фото без опису

9 Травня - це особливе свято, в якому злилися воєдино душевний біль про втрати і величезна радість Перемоги. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас,найвищою життєвою істиною є довічна шана і повага всім солдатам Другої світової війни.

Ми пам’ятаємо і шануємо наших героїв! Саме тому сьогодні ми принесли квіти та вінки до пам’ятників героїв. Також ми не забуваємо тих, хто вижив,переживши страшні муки війни. Це ветерани!Ми привітали наших остарбайтерів та вдів щирими словами та подарунками.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.