ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 22.04.2020 12:20

про оприлюднення проекту рішення Жванецької сільської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Жванецької сільської ради

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік» на території Жванецької сільської ради, аналіз його регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Жванецької об’єднаної територіальної громади http://zhvanecka.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти в письмовій формі для узагальнення та представлення на розгляд сесії сільської ради в термін до 22 травня 2020 року

за адресою: с. Жванець вул. Центральна,57 Кам’янець – Подільського району Хмельницької області.

про оприлюднення проекту рішення Жванецької сільської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,

на 2021 рік на території  Жванецької сільської ради

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,
на 2021 рік на території  Жванецької сільської ради», аналіз його регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Жванецької об’єднаної територіальної громади http://zhvanecka.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».

Про затвердження ставок єдиного податку на 2021 рік

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про затвердження ставок єдиного податку на 2021 рік  » на території Жванецької сільської ради, аналіз його регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Жванецької об’єднаної територіальної громади http://zhvanecka.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».

на території Жванецької сільської ради на 2021 рік

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизни товарів на території Жванецької сільської ради на 2021 рік », аналіз його регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Жванецької об’єднаної територіальної громади http://zhvanecka.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».

Про  встановлення транспортного податку

на території Жванецької сільської ради на 2021 рік

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про  встановлення транспортного податку

про оприлюднення проекту рішення Жванецької сільської ради

Про затвердження ставок туристичного збору

на території  Жванецької сільської ради на 2021 рік

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє що проект рішення Жванецької сільської ради  «Про затвердження ставок туристичного збору на території  Жванецької сільської ради на 2021 рік» , аналіз його регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Жванецької об’єднаної територіальної громади http://zhvanecka.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».