ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!

Дата: 21.05.2020 22:56

ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!

Жителя міста Кам’янця-Подільського,

який позбавив будинок телефонного та інтернет зв’язку, засуджено.

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який таємно викрав кабелі лінії зв’язку, чим спричинив тимчасове припинення зв’язку 8 абонентам телефонного зв’язку та 2 абонентам інтернет зв’язку.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що один із місцевих жителів перебуваючи у підвальних приміщеннях під’їздів будинку по вул. Молодіжна в місті Кам’янці-Подільському, попередньо відрізавши за допомогою ножа, який знайшов у підвальному приміщенні серед сміття, три частини кабельної лінії зв’язку, умисно пошкодив кабельну лінію міського, міжміського та інтернет зв’язку, що призвело носії інформації на певний час у непридатний за їх цільовим призначенням стан, чим спричинив тимчасове припинення зв’язку 8 абонентам телефонного зв’язку та 2 абонентам інтернет зв’язку даного будинку.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та відшкодував завдані збитки.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді штрафу у розмірі 1700 гривень.