ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!

Дата: 01.06.2020 11:59

прокуратура інформує

ПРОКУРАТУРА ПРОТИДІЄ НАДХОДЖЕННЮ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ У МІСЦЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Прокуратура України відповідно до перехідних положень Конституції України продовжує виконувати функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою регулярно проводяться перевірки щодо додержання законів уповноваженими органами та суб’єктами, які здійснюють діяльність у вказаній сфері, а в разі виявлення порушень вносяться відповідні акти реагування.

Так, місцевою прокуратурою за результатами проведеної перевірки ІТТ №6 та конвойної служби ГУНП в області внесено акт реагування щодо усунення порушень та додержання вимог законодавства по факту виявлення 21.05.2020 працівниками Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час особистого обшуку ув’язненого заборонених для зберігання та використання предметів, а саме двох мобільних телефонів.

Таким чином, місцевою прокуратурою ініційовано перед керівником вищого рівня проведення службового розслідування за вказаним фактом та притягнення винних до передбаченої законом відповідальності.

Робота на вказаному напрямі відповідно до перехідних положень Конституції України продовжується на період набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура