ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!

Дата: 09.06.2020 10:32

ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!

Почастішали випадки крадіжок парфумів з магазинів

У поточному році працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури неодноразово підтримувалось обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо таємного викрадення парфумів з магазинів «ЕВА» ТзОВ «РУШ».

Так, за результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом прокуратури встановлено, що 23 листопада 2019 року жителька міста Кам’янець-Подільський знаходячись у приміщенні магазину «ЕВА-1830» ТОВ «РУШ», що розташований по вул. Героїв Небесної Сотні 42, в місті Кам’янці-Подільському, умисно, із торгівельної полиці з продажу парфумів вказаного магазину таємно викрала парфумовану жіночу воду марки «Еклат д'Арпеж» Тестер.

Інша місцева жителька 07 березня 2020 року знаходячись у приміщенні магазину «ЕВА-1821» ТзОВ «РУШ», що розташований по вул. Соборній 29, в місті Кам’янці-Подільському таємно викрала таку ж парфумовану воду, чим завдала майнової шкоди потерпілій стороні.

Обвинувальні акти за вказаними фактами направлено на розгляд до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Вироками суду, винесеними 07.02.2020 та 01.06.2020 винних засуджено та призначено покарання у виді штрафу.