Засідання тридцять другої чергової сесії Жванецькоії сільськоії ради VII скликання

Дата: 15.09.2020 16:40

Фото без опису

15 вересня відбулося засідання тридцять другоі? чергової  сесіі? Жванецькоі? сільськоі? ради VII скликання.
  На сесію було винесено ряд питань: внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік, внесення змін до структури, штатноі? чисельності  та штатних розписів закладів загальноі? середньоі? освіти Жванецькоі? сільськоі? ради, надання матеріальноі? допомоги жителям громади (які цього потребують) та багато іншого.
       Одним з важливих питань було укладання договору між Жванецькою сільською радою та Фермерським Господарством «Пан Індик-1». Саме за ініціативи сільського голови Тетяни Криворучко та за сприяння депутата Жванецькоі? сільськоі? ради Руслана Чернія в нашу громаду було залучено інвесторів, які вже  маи?же рік успішно працюють в селі Руда, функціонує ферма з вирощення індиків та забіи?нии? цех по переробці сировини. Наразі, ферма «Пан Індик-1» буде функціонувати в селі Сокіл, а це нові робочі місця та розквіт села.
        Саме завдяки активніи? позиціі? сільського голови та продуктивніи? співпраці депутатів вдалося вирішити спірні проблеми, тож робота в рамках  засідання сесіі? була продуктивною.