ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!!!

Дата: 24.12.2020 14:10

За позовом місцевої прокуратури забудовник м. Кам’янця-Подільського сплатить до бюджету 600 тис. грн.

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури продовжують активно реагувати на випадки недобросовісного виконання замовниками будівництва зобов’язань щодо пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури.

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури господарським судом Чернівецької області прийнято рішення про стягнення із кооперативу, який звів багатоквартирний житловий будинок у м. Кам’янці-Подільському, 600 тис. грн. до місцевого бюджету.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір здійснити забудову земельної ділянки у відповідному населеному пункті, повинен взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, сплативши до бюджету відповідні кошти.

Також Закон зобов’язує замовника будівництва звернутись до органу місцевого самоврядування для укладення договору про пайову участь та перерахування коштів до бюджету.

Однак прокуратурою встановлено, що один із забудовників, нехтуючи своїм зобов’язанням, договір про пайову участь не уклав та пропозиції Кам’янець-Подільської міської ради взяти участь у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту проігнорував.

Вказане стало підставою для втручання органів прокуратури та стягнення із недобросовісного суб’єкта господарювання коштів в судовому порядку.