Бажаючим взяти участь у обласній програмі розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області

Дата: 15.01.2021 15:35

Фото без опису

Повідомляємо, що Департамент розвитку промисловості т; агропромислового розвитку обласної державної адміністрації здійснює координацію роботи з виконання заходів Програми розвитку агропромислово  комплексу Хмельницької області на 2017-2021 рік, якою передбачена бюджети; підтримка на 2021 рік по таких напрямах:
- часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарсько техніки та обладнання, зокрема установок індивідуального доїння холодильних установок, тракторів (до 90 к.с.), причіпної та навісно техніки, іншого технологічного обладнання для виробничого процесу які використовуються фізичними особами-підприємцями, Щ( обробляють угіддя площею до 20 га, сімейними фермерськими господарствами, обслуговуючими кооперативами;
- часткова компенсація вартості витрат на сертифікацію відповідност виробництва органічної продукції підприємствам всіх форм власності(для сертифікованих підприємств і бажаючих займатис; органічним виробництвом).
  Просимо довести дану інформацію до виробників сільськогосподарсько' продукції та до 20.01.2021 року повідомити    Департамент щодо бажаючих взятг участь в даній Програмі і орієнтовних обсягів закупівлі техніки та обладнання.
Інформацію надсилати на ел.адресу: dagro@adm-kin.gov.ua