Звіт голови Жванецької територіальної громади за 2020 рік!

Дата: 19.02.2021 09:25

Фото без опису

Згідно чинного законодавства пропоную до вашої уваги річний звіт сільського голови Жванецької сільської ради за 2020 рік.

Стабільність та економічний розвиток територіальної громади передусім залежить від наповнення бюджету. У 2020 році уточнений бюджет сільської ради без урахуванням трансфертів складав 17 832,2 тис. грн.

Фактичних надходжень до сільського бюджету надійшло 17556,7 грн., що становить 101,21 % виконання дохідної частини сільського бюджету. Планові показники спеціального фонду по власних надходженнях виконано на 120,01 % фактичні надходження становлять 571,3 тис. грн. Найбільшим бюджетоутворюючим джерелом власних доходів бюджету сільської ради є такі надходження як: податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі власних доходів за звітний період склала 59,64 %. До сільського бюджету цього податку надійшло 10 470,7  тис. грн, планові показники по даному податку виконано на 96,88 %.

Звіт голови Жванецької ТГ за 2020 рік!