Звіт голови Жванецької територіальної громади за 2020 рік!

Дата: 19.02.2021 09:25

Згідно чинного законодавства пропоную до вашої уваги річний звіт сільського голови Жванецької сільської ради за 2020 рік.

Стабільність та економічний розвиток територіальної громади передусім залежить від наповнення бюджету. У 2020 році уточнений бюджет сільської ради без урахуванням трансфертів складав 17 832,2 тис. грн.

Фактичних надходжень до сільського бюджету надійшло 17556,7 грн., що становить 101,21 % виконання дохідної частини сільського бюджету. Планові показники спеціального фонду по власних надходженнях виконано на 120,01 % фактичні надходження становлять 571,3 тис. грн. Найбільшим бюджетоутворюючим джерелом власних доходів бюджету сільської ради є такі надходження як: податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі власних доходів за звітний період склала 59,64 %. До сільського бюджету цього податку надійшло 10 470,7  тис. грн, планові показники по даному податку виконано на 96,88 %.

Звіт голови Жванецької ТГ за 2020 рік!