ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!!!

Дата: 31.03.2021 16:01

Зафіксовано нові випадки телефонного шахрайства.

Вкотре застерігаємо вас, що мають місце непоодинокі випадки афер, і найпоширеніші з них «ваша банківська картка заблокована або зафіксовані спроби несанкціонованого втручання у ваш рахунок – назвіть ваші особисті дані».

І якщо раніше жертвами шахраїв ставали здебільшого люди літнього віку, зараз на «гачок» зловмисників потрапляють представники різних вікових категорій.

Так,  в лютому 2021 року зловмисники ошукали молоду дівчину зателефонувавши на її мобільний номер  та представившись працівником  банку шахрайським шляхом, зловживаючи довірою заявниці, шляхом обману  переконали останню  назвати номер кредитної карти  банку «Монобанк», після чого з банківської карти заявниці заволоділи грошовими коштами в сумі близько 50 000 грн.

За вказаними фактами внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, органом досудового розслідування вживаються заходи з метою встановлення зловмисників та прийняття законного та обґрунтованого рішення.

Пам’ятайте, надійний захист від дій аферистів - Ваша пильність, обережність та інформованість.