Атестація керівників закладів освіти та встановлення педагогічних звань атестаційною комісією ІІ рівня

Дата: 02.04.2021 14:37

Фото без опису

2 квітня відбулася чергова атестація педагогічних працівників закладів освіти. Атестація - це завжди відповідально, визначально, мотиваціи?но!

Сьогодні було проатестовано: Каськова О.В. (вілповідність заи?маніи? посаді), Надюк Г.Є. (відповідність заи?маніи? посаді, присвоєння 16 розряду), Лобату Н.Н. (відповідність заи?маніи? посаді), Боднара І.І. (встановлення звання «вчитель-методист»), Єрмоченко О.В. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст вищоі? категоріі?», присвоєння звання «старшии? вчитель»), Яковенко І.М. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст вищоі? категоріі?», присвоєння звання «старшии? вчитель»).

Приємно, що сьогоднішнє засідання стало своєрідною платформою для продуктивного професіи?ного спілкування.

Вітаємо всіх з успішним проходженням атестаціі?! Бажаємо професіи?ного зростання та творчих злетів!