Атестація педагогічних працівників атестаційною комісією ІІ рівня

Дата: 06.04.2021 10:20

Сьогодні відбулося останнє чергове засідання педагогічних працівників закладів освіти Жванецької сільської ради атестаціи?ною комісією ІІ рівня. Загалом, це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання діяльності педагогічних працівників у нашіи? громаді.

Сьогодні було проатестовано: Мазурчак Т.А. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст вищоі? категоріі?»), Марчук А.А. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст вищоі? категоріі?»), Тимків Л.П. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст другоі? категоріі?»), Онищук Т.О. (присвоєння кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст вищоі? категоріі?»), Гуменюк М.М. (підтвердження кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст другоі? категоріі?»), Шиндирук Т.В. (присвоєння кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст другоі? категоріі?»), Сафронюк К.І. (присвоєння кваліфікаціи?ноі? категоріі? «спеціаліст другоі? категоріі?).

Щиро вітаємо педагогів із успішним завершенням атестаціі?! Бажаємо професіи?них здобутків та нових звершень, ніколи не зупиняи?теся на досягнутому!