Благоустрій!

Дата: 06.04.2021 16:17

Санітарний стан та благоустрій - це візитівка кожної територіальної громади.

Для забезпечення утримання територій населених пунктів громади у належному санітарному та естетичному стані в Жванецькій територіальній громаді проводиться ряд заходів по благоустрою.

Старости, діловоди, працівники закладів освіти, культури, соціальні працівники та небайдужі жителі приводять до належного стану населені пункти. Сьогодні було проведено таку роботу: побілено територію біля Сокільського сільського будинку культури та Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка, вивезено сміття по вулиці Першотравнева в селі Сокіл; прибрано зупинку та прилеглу територію в селі Межигір, активну участь приймали соціальний працівник та жителька села Межигір - Федченко Галина; було розчищено парк в селі Руда; прибрано кладовище в селі Збруч; прибрано в’ізд до села Бабшин та побілено дерева; продовжено наведення належного санітарного стану в селі Завалля. Наразі всі населені пункти включились до проведення даних робіт.

Про детальний хід робіт з благоустрою в нашій громаді ви можете побачити з фото.