Благоустрій!

Дата: 09.04.2021 15:08

Фото без описуФото без опису

Весна – пора, коли наи?більше уваги приділяється благоустрою. В усіх селах здіи?снюється наведення належного санітарного стану та розчищення чагарників на територіях прилеглих до місць загального користування, біля пам’ятників, зупинок, адмінбудівель тощо. Старости, діловоди, працівники закладів освіти та культури, соціальні працівники, робітники з благоустрою КП «Ластовецьке» та небаи?дужі жителі приводять до належного стану всі населені пункти. Сьогодні було проведено ряд таких заходів: прибрано територію в центрі села Завалля, побілено дерева біля Завальськоі? ЗОШ І-ІІІ ступенів та Завальського сільського будинку культури, прибрано територію біля Гринчуцького сільського клубу, ПП «Гринчуцьке» продовжує наведення належного санітарного щодо своєї територіі?, побілено дерева біля сільського клубу в селі Каветчина, прибрано територію Слобідсько-Рихтівськоі? ЗОШ І-ІІІ ступенів та територіі? Слобідсько-Рихтівського сільського будинку культури.

Підсумовуючи, хочеться зазначити, що для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередившись на спільніи? меті, а це привабливии? вигляд нашоі? громади в усіх і?і? куточках. Щиро дякуємо всім, хто знаходить час, бажання і долучається до покращення благоустрою нашої громади!