ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ!!!

Дата: 12.04.2021 10:08

Вчинення крадіжки особою, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури слідчим відділом поліції, встановлено, що один із місцевих жителів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у приміщенні АЗС «WOG» 24-11, що належить ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ», та знаходиться по проспекту Грушевського, 1/10, в місті Кам’янці-Подільському, скориставшись відсутністю нагляду працівників АЗС та переконавшись, що за його протиправними діями ніхто із сторонніх осіб не спостерігає, з полиць з товаром таємно викрав «Іграшку м’яку Drom Ведмідь» та «Іграшку м’яку Зайка рожевий», які помістив під свій верхній одяг, після чого покинув приміщення АЗС «WOG» 24-11 не розрахувавшись за вказаний товар.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено на розгляд до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Обвинувачений свою вину, як під час досудового розслідування, так і в суді, визнав повністю. Згідно його показів, основною причиною вчинення ним кримінального правопорушення, було перебування в стані алкогольного сп’яніння.

Враховуючи, що обвинувачений раніше не судимий, повністю відшкодував товариству завдані збитки та щиро покаявся, судом звільнено останнього від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.