Благоустрій!

Дата: 13.04.2021 15:06

Фото без описуФото без опису

Покращення благоустрою в громаді - це не тільки робота працівників підпорядкованих закладів Жванецької сільської ради, а й праця всіх її жителів.

Сьогодні працівники будівельної бригади ТОВ СП Нібулон філії «Мрія» в селі Межигір проводять вирубку чагарників та демонтують старий забор біля клубу.

Також сьогодні в селі Сокіл пастор Марсель та члени церкви ЕХБ долучилися до прибирання одного із парків села.

Щиро дякуємо директору ТОВ СП Нібулон філії «Мрія», депутату Жванецької сільської ради Кучмару Андрію Віталійовичу за постійну допомогу та надання техніки для покращення благоустрою в громаді.

Сердечно вдячні Пастору Марселю церкви ЕХБ села Сокіл та всім небайдужим жителям за наведення належного санітарного стану в селах нашої громади.