Благоустрій!

Дата: 13.04.2021 15:31

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ледве повіяло весняним теплом, наповнюються на деревах бруньки - ось, ось будуть помітні листочки. Все в природі оживає та відроджується. Такий гарний прихід весни надихнув всіх жителів громади на роботи з благоустрою. Сьогодні було продовжено роботу по розчищенню сміттєзвалища в селі Збруч, прибрано парк при в’їзді в село Сокіл. Вже стало доброю традицією участь в прибиранні всіх працівників підпорядкованих закладів Жванецької сільської ради. Щиро дякуємо ТОВ СП Нібулон філії «Мрія» та Кам’янець-Подільській філії ТОВ СП Нібулон за надану техніку, а всім, хто долучився за підтримку та допомогу!

Шановні мешканці громади, прибирайте свої прибудинкові території, проводьте озеленення та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій рідниий край!