Робоча зустріч

Дата: 19.04.2021 14:26

Сьогодні в Жванецькій сільській раді відбулася робоча зустріч між сільським головою, старостами сіл Жванецької сільської ради та представниками поліції – начальником Кам’янець-Подільського районного відділення поліції № 1 ГУНП в Хмельницькій області Василем Лупійчуком, дільничним офіцером поліції Анатолієм Гранчаком. Під час проведення робочої зустрічі обговорювались питання взаємодії правоохоронних органів щодо забезпечення безпеки жителів громади.

Попри доступність інформації щодо шахраийств, кількість тих, хто займається протизаконною діяльністю не зменшується. Доволі частими залишаються випадки, коли громадяни стають жертвами зловмисників. Частішими стали скарги на шантаж по телефону. Щоб убезпечити себе від шахраїв потрібно ретельно перевіряти достовірність інформації, яку вам повідомляють, у жодному разі не повідомляти реквізитів банківських карток. Це убезпечить вас від зловмисників та збереже ваші гроші. Перевіряти інформацію можна також, звернувшись у поліцію.

Ніколи не забуваийте, що аферисти можуть бути дуже винахідливими і зроблять усе, щоб приспати вашу пильність! А ваша надмірна довірливість може мати вкрай високу ціну!