З Днем Перемоги!

Дата: 09.05.2021 08:00

Фото без опису

9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Новий зміст цього свята включає в себе переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого.
Жива пам’ять про такі події є застереженням для всіх нас, важливим аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві, а також запобіжним фактором від можливості повторення подібного сценарію.
Українські землі зазнали найбільшої руйнації під час Другої Світової війни. Немає родини, яку б не торкнулося горе. Перемога у війні стала можливою завдяки великим втратам та відчайдушному героїзму наших солдат. Тож зараз ми відзначаємо День перемоги над нацизмом, згадуючи тих, хто не повернувся з війни, та тих, хто зумів вижити та завоювати перемогу. Дякуємо вам за мужність, стійкість та силу духу. Бажаю вам, наші любі ветерани, діти війни, учасники бойових дій та інші жителі громади, міцного здоров’я, добробуту та мирного блакитного неба над головою! Зі 76-річницею Перемоги всіх!!! Ніколи знову!
З повагою, сільський голова Тетяна Криворучко