Три місяці арешту за придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Дата: 12.05.2021 14:15

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який незаконно придбав, виготовив та зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб - «канабіс».

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури сектором дізнання поліції, встановлено, що один із місцевих жителів, знаходячись на території свого домоволодіння, яке розташоване в місті Кам?янець-Подільському Хмельницької області, на земельній ділянці, що позаду житлового будинку, виявив 8 кущів рослин коноплі та вирвав їх фрагменти. Після чого він переніс вказане до підсобного приміщення (сараю), де розмістив на горищі будинку, а також на стіні сараю у підвішеному стані, з метою просушування і незаконного зберігання без мети збуту.

В подальшому знаходячись в підсобному приміщенні (сараї), частину рослин виду коноплі залишив у підвішеному стані, з метою просушування, а частину сухого листя рослини виду коноплі зібрав та шляхом подрібнення і перетирання в руках, з метою доведення нарковмісних рослин до стану, що дає змогу використовувати їх як наркотики, помістив до пластмасової пляшки та металевої коробки, і умисно зберігав в підсобному приміщенні (сараї) за місцем свого проживання без мети збуту до моменту виявлення та вилучення працівниками сектору дізнання Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області, під час проведення санкціонованого обшуку.

Обвинувачений свою вину як під час досудового розслідування, так і в суді, визнав повністю.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 21.04.2021 обвинуваченого визнано винним та призначено покарання за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України у виді арешту на строк три місяці.