Вітання ювіляра!!!

Дата: 13.05.2021 16:00

Фото без опису

Сьогодні, 13 травня 80-літній ювілей відзначає житель села Сокіл, голова спілки ветеранів сіл Сокіл, Каветчина, Межигір, Слобідка-Малиновецька Берцулевич Петро Семенович. Ювіляр все своє життя проживає та працює на благо рідного краю. Тривалий час Петро Семенович працював сільським головою Сокільської сільської ради (1982 р.-2001 р.), за що у 2019 році йому було присвоєно державну нагороду «Почесний ветеран України». Іменинника зі святом привітали голова Жванецької ТГ Тетяна Криворучко, секретар сільської ради Наталія Калініна, депутат Жванецької сільської ради Андрій Кучмар, староста Інна Бешлей та діловод Валентина Берцулевич.
Ювіляру вручили грамоту й подарунки, побажавши щастя, добра, злагоди, наснаги, міцного здоров’я, гарного настрою і Божого благословення.
Шановний Петре Семеновичу, хай доля дарує Вам якомога більше радісних моментів та щасливих літ!