Робочий візит голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк

Дата: 26.05.2021 09:30

Фото без описуФото без опису

25 травня з робочим візитом до Жванецької територіальної громади завітали голова Хмельницько обласної ради Віолета Лабазюк, депутати Хмельницької обласної ради Андрій Кланца, Ігор Гай та Яків Цуглевич. Зустріч з активом громади відбулася в Жванецькій сільській раді. Метою візиту було обговорення шляхів спільної співпраці щодо питань розвитку громади. В ході зустрічі було обговорено першочергові потреби - проведення ремонту доріг, покращення медичного обслуговування, питання покращення розвитку галузі дошкільної освіти, закупівля шкільного автобуса та інші нагальні проблеми населення. З сільським головою Тетяною Криворучко було обговорено перспективи соціально-економічного розвитку громади та хід виконання пріоритетних завдань. По закінченню робочої поїздки Віолета Лабазюк зазначила, що лише спільними зусиллями та наполегливо працюючи можна виконати чимало завдань щодо покращення життя мешканців громади.