Вітаємо ювілярку!!!

Дата: 05.06.2021 10:08

Фото без опису

Сьогодні, в цей гарний літній день свій 80-літній ювілей святкує жителька села Сокіл - Пижик Софія Леонідівна. На свято з нагоди дня народження завітали сільський голова Жванецької сільської ради Тетяна Криворучко, секретар сільської ради Наталія Калініна, в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Анастасія Ярова та староста Інна Бешлей. Тривалий час (з 1958 р.) ювілярка працювала в Сокільському ДНЗ «Соколятко», з 1985 року по 2007 - завідуючою. Своєю відданістю та любов’ю до рідного краю Софія Леонідівна показала яскравий приклад наслідування молодому поколінню. Гості подякували іменинниці за невтомну працю, вручили подарунки та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щедрот з неба, миру та довголіття. Ювілярка, у свою чергу, залюбки поділилися спогадами про пережиті роки і висловила вдячність за вітання та щирі слова.