Вітаємо ювілярку!!!
17 червня своє чудове 80-річчя святкує чуйна та прекрасна жителька села Руда – Репінецька Надія Антонівна.
Завітали сьогодні до ювілярки та привітали з поважною датою сільський голова Жванецької сільської ради Тетяна Криворучко, секретар сільської ради Наталія Калініна та староста Тамара Григоришена. Гості відзначили поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю в рідному селі та в органах місцевого самоврядування, де Надія Антонівна сумлінно відпрацювала 10 років (1988 р. - 1998 р.– секретар Рудської сільської ради). Все своє життя іменинниця проживає та працювала в рідному краю, адже, окрім роботи в сільській раді була продавцем книг та бібліотекаром. Любов до рідного краю та патріотизм ювілярки - гарний приклад наслідування для молоді не лише в селі, а й в усій громаді.
Щиро вітаємо Надію Антонівну з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку та довгих років життя!