Вітаємо довгожителя!!!

Дата: 23.06.2021 14:10

Фото без опису

Сьогодні, 23 червня, в цей спекотний літній день свій 98 - ий день народження святкує житель села Завалля Дідик Іван Гаврилович. Народився іменинник в селі Вільне, де й провів дитинство та юність. Пізніше одружився з Васильчук Надією Клементівною, з якою виховали трьох синів. Іван Гаврилович був учасником бойових дій, адже в період Великої Вітчизняної війни брав активну участь у воєнних діях, за що й був захоплений в полон. Іменинник має численні військові та трудові нагороди, після війни працював в Кудринецькому кар’єрі.

За все своє довге життя Іван Гаврилович пережив багато труднощів та зазнав важких втрат, поховав дружину та трьох синів. Проте ні життєві негаразди, ні страшні воєнні дії не зламали його. Іменинник зараз проживає з внуками та й досі випромінює доброту і тішиться кожною подарованою Богом миттю. Сьогодні до Івана Гавриловича на гостину завітали перший заступник сільського голови Тетяна Атаманюк та староста Світлана Гоєк. Гості вручили імениннику квіти, подарунки та побажали міцного здоров’я, родинного затишку та душевного спокою.