СБУ ІНФОРМУЄ!

Дата: 02.07.2021 09:10

СБУ заблокувала канал нелегальної торгівлі зброєю

СБУ запобігла незаконному збуту партії бойових засобі ураження на території Хмельницької області. Викрито організатора каналу нелегальної торгівлі зброєю та боєприпасами.

Правоохоронці затримали зловмисника в одному з мікрорайонів обласного центру на спробі збуту:

- 2 тротилових шашок, загальною вагою 400 г;

- 2 електродетонаторів;

- 5 гранат;

- 7 запалів УЗРГМ;

- понад 250 набоїв різного калібру.

Раніше співробітники СБУ задокументували декілька фактів незаконного збуту зброї зловмисником.

Наразі затриманому повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження за 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ в Хмельницькій області спільно з підрозділами Національної поліції, та за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури.