Святкування Івана-КУПАЛА!

Дата: 08.07.2021 11:12

Фото без описуФото без опису

7 липня ми святкуємо одне з головних свят календаря слов’янських народів – величне Купальське свято, яке співпадає з Різдвом Івана Хрестителя і з наи?давніших часів відоме у слов’ян як свято Сонця, зеленоі? косовиці і зрілості літа.

Саме в цей гарний літній день у нашій громаді, в селі Руда відбувся чудовии? фестиваль «КУПАЙЛО-FEST». Динамічна програма, щирі вітання, чудові вокальні та танцювальні номери у виконанні творчих колективів Мельниця-Подільської територіальної громади, артистів художньоі? самодіяльності подарували кожному незабутні радісні емоції. З щирими словами та побажаннями миру та добра всім звернулася голова територіальної громади Тетяна Криворучко. Також на нашому чудовому заході були присутні депутати Жванецької сільської ради та депутат Хмельницької обласної ради (партія «За майбутнє) Ігор Гай, який щиро привітав усіх зі святом та побажав злагоди та добробуту.

Дівчата, за звичаями, плели купальські віночки, аби пустити їх на воду. Всі дивилися прекрасне дійство, розпалювали Купальське багаття, стрибали через вогнище, танцювали, співали пісень та щиро раділи, як діти.