З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 08:00

Шановні жителі Жванецької ОТГ!
Щиросердечно вітаю вас з Днем Незалежності України – із найвеличнішим національним святом нашої Державності.
Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках минулих поколінь волелюбної нації. 30 років тому ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.
Та на жаль, нині ми знову переживаємо часи випробувальної історії. Наші герої й надалі виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.
Глибоку вдячність висловлюємо захисникам нашої Незалежності! Нехай береже вас Господь, бо ви стоїте за правду! Повертайтеся живими і неушкодженими.
Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай у ваших родинах панують щастя і добро, у суспільстві – згуртованість і єдність, на рідній українській землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною та нашою громадою завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.
З повагою, сільський голова Тетяна Криворучко