Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає повернення у державну власність земельних ділянок лісового фонду вартістю понад 1 млн грн

Дата: 13.08.2021 11:20

Фото без описуКам’янець-Подільською окружною прокуратурою заявлено позови про повернення до державної власності земельних ділянок лісогосподарського призначення на території Кам’янець-Подільського району.

Підставою для реагування стала їх неправомірна передача у приватну власність.

Ці землі загальною площею пів гектара перебували у постійному користуванні державного лісогосподарського підприємства та повинні використовуватись для ведення лісового господарства.

На підставі розпоряджень райдержадміністрації їх надано п’ятьом місцевим мешканцям для ведення індивідуального садівництва.

Позови про визнання розпоряджень райдержадміністрації недійсними, скасування реєстрації права приватної власності на земельні ділянки та повернення їх законному користувачу перебувають на розгляді у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді Хмельницької області.