Відзначення Дня Незалежності в селі Жванець

Дата: 27.08.2021 13:27

Фото без описуФото без опису

Великим гарним святом прийдешній День Незалежності взяв своє продовження в центрі громади, в селі Жванець. Святкове дійство проходило на центральній площі. Свої співочі і танцювальні таланти презентували гостям працівники закладів культури та юні артисти – вихованці Жванецької дитячої школи мистецтв.

Зі святкової сцени з днем незалежності привітала громаду сільський голова Жванецької сільської ради Тетяна Криворучко з щирими побажаннями злагоди, достатку та вдачі. Також на свято завітали з почесною місією нагородження грамотами від голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк - депутати Хмельницької обласної ради Яків Цуглевич, Андрій Кланца та Ігор Гай. Гості привітали всіх зі святом та побажали миру та добра.

Традиційно, за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток громади жителі Жванецькоі? ТГ були нагороджені грамотами, подяками та подарунками.

В ході святкового дійства для дітей працювали розважальні атракції. Для дорослих і дітей було розгорнуто виїзну торгівлю.

Святкування Дня Незалежності України пройшло у теплій і дружній атмосфері. Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.